تبلیغات
کره 1377 - ترفندهای پول درآوردن از طریق اینستاگرام

امروز:

ترفندهای پول درآوردن از طریق اینستاگرام

داشتن ۱۳۰ میلیون کاربر فعال در همه جهان یکی از بهترین قانع کننده ترین دلایل برای کسب درآمد از اینستاگرام است.
اینستاگرام کار خود را با اشتراگ گذاری عکس جالب شروع کرد. اما بعد از مدتی امکانات خود را توسعه و به کاربران امکان به اشتراک گذاشتن فیلم جذاب های ۱۵ ثانیه ای را هم داد. همین خصوصیت به کاربر کمک می نماید تا بیزینس خود را رونق ببخشد و از طریق این شبکه اجتماعی درآمدزایی داشته باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

برای این منظور، باید در همان ابتدا دو کار را انجام دهید:

۱. تعداد فالوئرهای خود را ارتقا دهید
این کار ضرورت بسیاری دارد. فالوئرهای شما در اینستاگرام در واقع مشتری های بالقوه می باشند . پس ، ابتدا به دنبال راهی برای افزایش تعداد فالوئرهای واقعی باشید. منظور از «واقعی» افرادی می باشند که کار دارند پیج های بیهوده نیستند.


۲. از هشتگ استفاده بکنید
از هشتگ های ساده خوانا استفاده بکنید تا فالوئرها به راحتی شما را پیدا کنند. هشتگ به شما این امکان را می دهد تا کاربرانی که دنبال کننده شما نیستند بتوانند پست شما را ببینند.
پیش از هرکاری این را بدانید که لینک ها در اینستاگرام قابل کلیک نیستند. ولی چنانچه پست های اینستاگرام را در توئیتر، فیس بوک یا تامبلر به اشتراک بگذارید، می توانید روی آنها کلیک بکنید . لینک های شما باید به گونه ای باشند که به راحتی در حافظه کاربران اینستاگرام باقی بماند. بعلاوه، صفحه مقصد باید برای نسخه تلفن همراه طراحی شده باشد.

از دیگر مزیت های کوتاه به یآدم اندنی بودن لینک ها این است که خودتان هم می توانید به راحتی آن را روی عکـس یا فیلم جذاب ی موردنظر وارد بکنید .


در ادامه مطلب، ترفندهای فروش کالاها در این شبکه اجتماعی، ارائه خدمات به کاربران، معرفی و فروش کتاب، فروش ربطه ای کسب درآمد از طریق برگزاری وبینار در اینستاگرام را برایتان توضیح داده ایم.


راههای بازاریابی در اینستاگرام , درآمدزایی از اینستاگرام

ترفندهای فروش محصولات در اینستاگرام


ارتقا تعداد فهرست ایمیل
کار را با خیلی کردن تعداد دریافت کننده های ایمیل های گروهی شروع کنید. برای مخاطبین لینک هایی را ارسال بکنید که در صفحه آنها قطعا عکس زیبا یا فیلم جالب یی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید نیز موجود است.


۱. لید مَگنت* را با اضافه کردن عکـس یا فیلم جذاب کامل بکنید . به طور مثال، چنانچه قرار است کتاب الکترونیک بفروشید، از جلد آن اسکرین شات بگیرید. یا اگر فیلم دیدنی ی آموزش ی ارائه می دهید، ۱۵ ثانیه از بخش جالب آن را با کاربران به اشتراک بگذارید.

* لید مَگنت، محصول یا خدماتی است که فروشنده اینترنتی به مشتری بالقوه ارائه می دهد تا در عوض آدرس ایمیل او را دریافت نماید .


۲. پیام شخصی بسازید از کاربران بخواهید مشترک شما شوند. می توانید یک فیلم جالب ی ۱۵ ثانیه ای بسازید کاملا خلاصه به کاربران دلیل اینکه جهت چه باید مشترک شما شوند را توضیح دهید.


۳. از طرف فالوئرها پاسخی دریافت می بکنید ؟ از کاربران اجازه بگیرید که آیا می توانید از جواب آنها برای تضمین بیشتر تبلیغ کار مصرف بکنید ؟ پس عکسی از بهترین فسمت جواب آنها بعلاوه نام وب سایتشان بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۴. گاهی از ترفندها و کاربردهای محصول یا خدمات را برای کاربران بنویسید. این می تواند همچون تیزر تبلیغاتی عمل نماید سبب اشتیاق بیشتر کاربران برای یادگیری یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول بشود.


۵. از زیبا ترین بخش فرم اشتراک اسکرین شات بگیرید و از مردم بپرسید که آیا تمایل دارند در توصیف این عکس زیبا با شما همراهی کنند.


فروش محصول
آیا محصول دیجیتال یا فیزیکی می فروشید؟ در اینجا برای فروش بیشتر آنها در اینستاگرام راهکارهایی برای شما داریم.


۶. در اینستاگرام پیش فروش راه بیندازید: با عکس زیبا یا فیلم جذاب ، تیزر تبلیغاتی از محصول تهیه بکنید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با این ترفند، مشتری را وسوسه می بکنید تا بداند چه محصولی را قرار است معرفی بکنید . برای اینکه کمی غلو کرده کنجکاوی کاربر را بیشتر غلغلک داده باشید، برای محصول خود هشتگ هم تعریف بکنید .


۷. برای محصول خود فیلـم ی تبلیغاتی ۱۵ ثانیه ای بسازید. این را در نظر داشته باشید که در این ۱۵ ثانیه باید بهترین خصوصیات ی محصول را معرفی بکنید URL کوتاه شده وب سایت خود را هم اعلام بکنید .


۸. اگر از طرف مشتری ها فیلـم یی دارید که از محصولات شما سپاسگزاری می نماید ، برای ضمانت بیشتر کیفیت محصول خود، آن را به صورت فیلم دیدنی در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۹. با عکس جالب مشتری ها و کاربرانی که از کالاها شما مصرف می کنند و عکـس ها را برای شما ارسال کرده اند، کلاژ بسازید در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید. برای آنها هشتگ نیز تعریف بکنید .


۱۰. عکس جالب های اینستاگرام مشتری های خود را در آلبومی در وب سایت به اشتراک بگذارید. اما ابتدا از آنها اجازه بگیرید. با این کار به مشتری های اقطعا لی نشان می دهید چه افرادی مشتری های شما هستند این به فروش بیشتر کمک می نماید .


راههای بازاریابی در اینستاگرام ,ترفندهای اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه


ارائه خدمات
اینستاگرام برای بیزینس هایی که بر پایه خدمات می باشند ، راهکارهای بسیاری دارد، فرق ی ندارد که طراح وب یا حسابدار باشید. در ادامه تعدادی از آنها را برایتان نوشته ایم که به گسترش شغل شما کمک می کنند.


۱۱. اینستاگرام خود را به پروفایلی برای ارائه سرویس به مشتری ها تبدیل بکنید . این کار می تواند با اشتراک گذاشتن اسکرین شات هایی از طراحی های گرافیکی شما، آخرین عروسی که آن را برگزار کرده اید یا فیلـم یی از خواندن نامه ای از طرف یک مشتریِ راضی باشد. فرقی نمی نماید . با اهمیت این است از حساب کاربری ایستاگرام خود به عنوان سند خوب یت مصرف بکنید .


۱۲. مشتری های موردنظر خود را فالو بکنید و تمام کارهای آنها را مورد ارزیابی قرار دهید.


۱۳. برای خدمات تبلیغات بسازید. به طور مثال، می توانید در فیلم جالب ی ۱۵ ثانیه ای مشکلی را توضیح دهید و بگویید محصول شما چگونه می تواند آن را برطرف نماید .


۱۴. از مشتری های خود بخواهید عکسی ثبت کنند که نشانگر مساله آنها در استفاده از هشتگ خاصی است. در عوض هم به آنها اعلام بکنید که برنده، به مدت ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان از شما دریافت خواهد کرد. برنده، مشتری شما خواهد شد محصول شما را خریداری خواهد کرد. بازنده مشتاق می شود تا بیشتر در مورد شما بداند.


۱۵. از نامه های قدردانی مشتری ها عکس جالب بگیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


تبلیغ فروش کتاب
اگر نویسنده کتاب یا فقط فروشنده کتاب های مختلف هستید، ممکن است راهکارهای زیر به شما کمک کند تا مشتری های زیادتری برای پیدا بکنید .


۱۶. از نقد ها و نظرات منتقدان که به کتاب موردنظر ۵ ستاره داده اند، عکس جالب بگیرید به همراه بخشی از متن کتاب، با فالوئرها به اشتراک بگذارید. این کار به شما مجوز می دهد تا از زبان افراد دیگر از کتاب یا محصول تعریف بکنید .


۱۷. از نوشته های جالب کتاب عکس جالب بگیرید یا از نوشته های آن تصویر سازی بکنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این باعث تشویق بیشتر خواننده برای خرید کتاب می شود.


۱۸. مسائل تصویر ی از متن کتاب تهیه بکنید که تنها در صورت مطالعه متن کتاب بتوان به آنها جواب داد. می توانید برای کمک به کاربر، صفحه ای که پرسش را از آن بیرون کشیده اید، ذکر بکنید تا سبب شادی کاربر بشود.


۱۹. از فروش های ویژه تخفیف های عکـس بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۲۰. اگر نویسنده کتاب هستید، بخشی از کتاب را خودتان بخوانید و به صورت فیلم جذاب ی ۱۵ ثانیه ای در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید.


راههای بازاریابی در اینستاگرام , درآمدزایی از اینستاگرام

کسب و کار در اینستاگرام


برگزاری وبینار
برگزاری وبینار یکی از بهترین راهنمای ها برای فروش محصول است. اینراهنمای بسیار خوب از ایمیل و وب وبسایت جواب می دهد. هر چه تعداد حاضرین در سمینارهای آنلاین بیشتر باشد، درصد فروش بیشتر خواهد بود. برای اصلاح وبینار در ادامه چند ترفند نوشته ایم.


۲۱. برای وبینار خود فیلم جالب ی ۱۵ ثانیه ای تبلیغاتی بسازید. اگر این فیلم جذاب از برنامه اصلی باشد بسیار بهتر است تا بتواند اشتیاق حاضرین را به خوب ی نمایش دهد.


۲۲. در مورد تاریخ وبینار گرافیک های یادآوری ارسال بکنید . همچنین ، گرافیک هایی برای نمایش زنده بودن وبینار بسازید به اشتراک بگذارید.


۲۳. چنانچه از وبینار قبلی، بازخورد خوب و مثبتی دریافت کردید، از آن عکس زیبا بگیرید و با کاربران به اشتراک بگذارید.


۲۴. از چیزهایی که تنها کمپانی کننده ها در وبینار به طور دریافت می کنند عکس زیبا بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۲۵. چنانچه در وبینار بیشتر از یک سخن گو دارید (همچون هنگ اوت گوگل پلاس) از چهره تمام آنها عکـس بگیرید به صورت کلاژ در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


ارتقا فروش رابطه ای
فروش رابطه ای یکآموزش بازاریابی است که مالک بیزینس به واسطه ها برای معرفی بازدیدکنندگان یا خریداران ، انعام می دهد. این سیسـتم چهار بازیگر اصلی دارد: کالا، شبکه، ناشر و مشتری. برای گسترش فروش رابطه ای از طریق اینستاگرام می توانید ازشیوه های زیر یاری بگیرید.


مد نظر داشته باشید که برای به اشتراک گذاری هر کدام از لینک ها دو مورد در اختیار دارید: لینک کردن به نقد هایی که برای محصول فروش رابطه ای نوشته شده اند یا لینک به محصول اصلی. چنانچه از لینک های رابطه ای استفاده می بکنید باید مسائل زیر را در نظر داشته باشید.


۲۶. علاقه و اشتیاق واقعی خود از خرید محصولی که برای آن واسطه شده اید را با عکس و فیلـم های زیاد نشان دهید تا فالوئرها را برای داشتن آن محصول تحریک بکنید .


۲۷. عکس زیبا یا فیلم جذاب یی از نتیجه یا کاربرد محصول خریداری شده در اینستاگرام بگذارید. کاربران از اینکه نظرات فردی که قبلا از محصول موردنظرشان استفاده کرده و نتیجه خوب آن را دیده باشد، استقبال می کنند.


۲۸. فیلم دیدنی ی ۱۵ ثانیه ای بسازید تا کاربر مشتاق شود به لینک موردنظر شما برود و در مورد محصول مورد تبلیغ شما بیشتر تحقیق اطلاعات کسب نماید .


۲۹. اگر از بین فالوئرها، کاربرانی می باشند که می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند، اسکرین شات هایی از نماینده های دیگر که زیرمجموعه چرخه رابطه ای شما نماینده دوم فروش بعد از شما هستند را با آنها به اشتراک بگذارید تا بیشتر به این کار جذب شوند.


۳۰. برای افرادی که از طریق فروش رابطه ای شما خرید می کنند جایزه در نظر بگیرید. از جایزه ها فیلم زیبا ۱۵ ثانیه ای بگیرید با کاربران به اشتراک بگذارید.


نوشته شده در : شنبه 12 دی 1394  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .

chocolate
شنبه 15 اردیبهشت 1397 03:24 ق.ظ
Remarkable things here. I'm very happy to peer your article.
Thank you so much and I am having a look forward to touch you.
Will you kindly drop me a mail?
What causes the heels of your feet to burn?
سه شنبه 17 مرداد 1396 07:43 ق.ظ
Spot on with this write-up, I honestly believe this site needs far more attention.
I'll probably be returning to see more, thanks for the information!
What is leg length discrepancy?
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:21 ب.ظ
This design is steller! You most certainly know how to keep a reader entertained.
Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Wonderful job.

I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it.
Too cool!
manicure
جمعه 11 فروردین 1396 01:26 ق.ظ
We're a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community.
Your site offered us with valuable info to work on. You've done a formidable activity and
our entire group can be grateful to you.
گردنبند مرغ آمین
شنبه 10 بهمن 1394 05:17 ب.ظ
با سلام

گردنبند مرغ آمین

از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد

با جنس استیل عالی

طراحی بی نظیر و شگفت انگیز

گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت

نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای

جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

محمد
چهارشنبه 30 دی 1394 09:08 ق.ظ

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان
100 درصد تضمینی

توجه : پس از وارد شدن به لینک ها 15 ثانیه صبر کنید و سپس روی دکمه ی
سبز رنگ "رد کردن تبلیغ" کلیک کنید.

لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/toopfile1

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/toopfile2
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر