تبلیغات
کره 1377 - هشت گام مهم برای ساخت وب سایت

امروز:

هشت گام مهم برای ساخت وب سایت

هشت گام با اهمیت برای تهیه سایت

خرید وی پی ان پرسرعت
در جهان ی امروز داشتن یک وب سایت امریست ضروری ضروری . بسیاری از افراد سازمانها ، شرکـت ها در داخل کشور ضرورت داشتن یک وب سایت را درک کرده اند اما آیا روشهای استفاده از یک وب سایت را می دانند یا اینکه وب سایتهای آنها جوابگوی نیازهای مخاطبانشان هست استانداردهای اولیه طراحی وب در آنها رعایت شده است؟ طراحی در واقع ساخت و ایجاد وب سایت مراحل بسیاری را حاوی می شود که هر از این مراحل به صورت موازی از ارزش ویزه ای برخوردارند. به بیان آسان تر مراحل ایجاد طراحی یک وب سایت به صورت حلقه های زنجیر به یکدیگر متصلند و ضعف یا نبود حلقه می تواند بر روی کیفیت وب سایت تاثیر بسیاری داشته باشد . کلیه مراحل ساخت وب سایت باید به صورت برنامه ریزی شده هدفمند و گام به گام پیش رود تا در نهایت به نتیجه ای مطلوب برسد. ممکن است خواندن مطالب زیر با تذکر به ترتیب آنها بتواند در تعیین برنامه هدف شما در ساخت یک وب سایت تاثیر گذار باشد.

گام اول :
اهداف و استراتژی وب سایتابتدایی ترین گام در طراحی وب سایت ارزیابی تعیین اهداف سیاست استراتژی وب سایت شما در روش معرفی و ارائه خدمات ، نوع و نیاز مخاطبان ، امتیازات رقابتی ،روش رابطه با مخاطبان … است . ارزیابی بررسی دقیق در این وهله می تواند در بازدهی بهره وری وب سایت و تبلیغات شما بسیار تعیین کننده باشد . برای تعیین اهداف و استراتژی وب سایت تان مسائل زیر را مدنظر قرار دهید :
هدف شما از داشتن وب سایتنوع مخاطبان شمانوع خدمات شمانقد خواسته های مخاطبان شمافضای رقابتی خصوصیات رقابتی شما
گام دوم :
محتوااین نکته را در نظر داشته باشید که محتوا و مطالب داخل وب سایت شما مهمترین بخش وب سایت شما را تشکیل میدهند.با توجه به اهداف ، نوع مخاطبان … اطلاعات موجود در وب سایت شما باید گویای نوع کار خدمات شما باشد.ارائه اطلاعات علمی ساده ، گویا همراه با استفاده از نگارش مناسب در رابطه با نوع کار و محصولات یا خدمات شما می تواند همه نیازهای مخاطبان رابر طرف نماید و انها را در مصرف از خدمات و یا محصولات شما متقاعد نماید .
گام سوم :
طبقه بندی اطلاعات ، چینش ، نوع نگارش دسترسی وب سایتبعد از وهله گزینش تعیین اهداف استراتژی سیاست وب سایت روش در دسترس قرار دادن ارائه اطلاعات در اولویت دوم قرار دارد.تصور بکنید که شما ارائه دهنده خدمات خاصی هستید یا ممکن است مخاطبان شما آشنایی کامل با خدمات و یا محصولات شما ندارند؟ در این حالت وظیفه شما ارائه توضیحات لازم کافی همین طور رفع ابهامات پرسشها اقطعا لی متداول است. دو حالت برای ایجاد ابهام و عدم جواب به مخاطب وجود دارد.
وجود نداشتن و یا مبهم بودن اطلاعات.در دسترس نبودن و عدم هدایت صحیح مخاطب برای کسب اطلاعات.
این نکته بسیار با اهمیت است که بدانید اگر مخاطب ابهام یا سوال بدون جوابی در مورد خدمات و یا کالاها شما داشته باشد بدنبال منابع دیگری برای جواب دادن به مسائل خود رفع ابهام می گردد این یعنی از دست دادن مخاطب.
گام چهارم :
گرافیک وب سایتیکی از مهمترین کلیدی ترین نکات در یک وب سایت گرافیک وب سایت است.با تذکر به فضای رقابتی شلوغ جهان ی وب جلب توجه مخاطب در وهله ابتدائی قرار دارد. تصور بکنید که قصد دیدن وب سایت را دارید که از نظر زمان Load شدن یا بالا آمدن بسیار نماید از نظر نمای ظاهری نکته ای برای جلب تذکر شما ندارد هر چند که ممکن است مطالب بسیار مفید و یا خدمات بسیار خوب ی ارائه دهد.در اکثر مسائل شما این وب سایت را خواهید بست و به سراغ وب سایت دیگری خواهید رفت. با توجه به مطالعات تجربیات ما در زمینه طراحی گسترش وب بر این اعتقادیم که رعایت اصل ” خلاقیت همراه با آسانی ” می تواند فضایی بسیار زیبا کارآمد در وب سایت شما ایجاد نماید .در این راه انتخاب رنگها و طرح های مناسب با فضای کاری شما بسیار تعیین کننده است. ذکر این نکته بسیار با اهمیت است که گرافیک وب شاخه ای جدا از گرافیک چاپ است طراحی در وب اصول استانداردهای مختص به دارد.
گام پنجم :
رعایت استانداردها در طراحی استانداردها کمک می کنند تا مطمئن شویم که تمام افراد به اطلاعاتی که ما تامین میکنیم دسترسی دارند و همواره گسترش وب را سریعتر و لذت بخشترمی نماید . استانداردها یاری می کنند که وب سایت شما در همه مرورگرها به صورت یکسان نمایش داده شوند گسترش آنها راحتتر انجام گیرد ، بوسیله موتور های جستجو دقیقتر و سریعتر رتبه بندی تحلیل شوند ….
گام ششم :
مدیریت وب سایتامروزه وب سایتهای داینامیک پویا سهم عمده ای از جهان ی وب را تشکیل میدهند. این وب سایتها با مصرف از زبانهای برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی به وجود می آیند حرکت می کنند. با توجه به گستردگی زبانهای برنامه نویسی تحت وب ، عناصر : علم روز ، تجربه و خلاقیت در استفاده از زبانها و بانکهای اطلاعات نقش تعیین کننده ای در بازدهی بهره وری وب سایت شما دارد .در وب سایتهای داینامیک بخشی با عنوان مدیریت وب سایت برای مدیریت ( بروزرسانی ، ویرایش و … ) اجزاء و مطالب وب سایت در اختیار شما قرار میگیرد. آسانی در نحوه استفاده امکانات و امنیت از نکات با اهمیت در مدیریت وب سایت هستند . این بخش توسط مخاطبان عادی وب سایت شما غیر قابل رویت است و در عین حال بخش اصلی تشکیل دهنده وب سایت های داینامیک است.وب سایت های داینامیک استاتیکمی توان وب سایت ها را با توجه به روش در دسترس قرار دادن اطلاعات ، مدیریت و یا ویرایش اطلاعات به دو گروه استاتیک داینامیک تقسیم بندی نمود. در تصور عامیانه ” داینامیک ” به وب سایتهایی گفته می شود که دارای تصاویر و یا اجزاء متحرک هستند وب سایت های “استاتیک” دارای فضایی غیر متحرک !؟ بر خلاف تصور عامیانه فرق وب سایتهای داینامیک و استاتیک در توانایی یا عدم توانایی در مدیریت ویرایش ظهور رسانی محتویات وب سایت خلاصه می شود . به این مفهوم که در وب سایتهای استاتیک مطالب محتویات غیر قابل ویرایش و تغییر هستند و در وب سایتهای داینامیک قابلیت مدیریت مطالب محتویات اجزاء ، به صورت OnLINE وجود دارد.
گام هفتم :
سئو برای موتورهای جستجوبرای کسب رتبه بهتر کسب مخاطبان بیشتر به صورت هدفمند ( کسب مخاطبانی که واقعا به دنبال خدمات ما می باشند ) از موتور های جستجو سئو وب سایت برای موتور های جستجو امری لازم و ضروریست ، seo وب سایت شاخه جدا از طراحی وب سایت نیست و طراحان وب باید راههای بهینه سازی وب سایتها را برای موتور های جستجو به خوب ی بدانند و در طول طراحی وب سایت کد نویسی یک وب سایت رعایت کنند. بوسیله seo وب سایت موتور های جستجو ،راحتتر ، سریعتر و دقیقتر وب سایت ما را ارزیابی می کنند .برای seo وب سایت ها برای موتور های جستجو که امروزه شاخه ای از کار های تحت وب است و به صورت آکآدم یک در دانشگاه های معتبر جهان روش داده می شود روشهای مفرق ی وجود دارد.برخی عدم آگاهی و یا مصرف نا مناسب از این تکنیکها باعث نتایج معکوس می شود.به این معنا که موتور های جستجو وب سایت شما را تحریم می کنند. پس انتخاب روش صحیح و استاندارد بسیار با اهمیت است. این نکته بسیار با اهمیت است که بخش عمده ای از بازدید کنندگان شما به مطالب مفید طراحی وب سایت مناسب ، خدمات خوب شما به وب سایت شما می آیند و همه مسائل در مورد وب سایت به صورت زنجیره ای به یکدیگر پیوسته اند و ممکن است ضعف یکی از حلقه های این زنجیر باعث عدم بهره وری وب سایت شما باشد. اینکه تکنیکهای بهینه سازی به چه روش ترتیبی اعمال شود در جایگیری رتبه بندی شما در موتور های جستجو بسیار تایین کننده است. پروسه منطقی و استاندارد زیر می تواند بسیار مفید باشد :استاندارد سازی کدهای HTML ، CSS و .. در وب سایت شماایجاد ساختار مناسب در وب سایت برای سهولت دسترسی موتور های جستجو به وب سایت شماارزیابی رقبای شماتحلیل کلمات کلیدی مرتبط با محتوای وب سایت شماseo متون وب سایت شماایجاد لینکهای مناسب و ارتباط با وب سایت شما برای ارتقا PageRank رتبه در موتور های جستجوتبلیغات هدفمند
گام هشتم :
تبلیغات حال تصور بکنید که وب سایتی بسیار زیبا همراه با مطالب بسیار مفید و کاربر پسندی دارید . کاربران چگونه می توانند وب سایت شما را پیدا کنند و به آن دسترسی پیدا کنند؟ یکی از مهمترین مسائل در کسب خوب یت بازدهی وب سایت تبلیغات مناسب هدفمند آن وب سایت است.این نکته را دوباره بیان می کنیم که تبلیغات باید به صورت هدفمند صورت گیرد و استفاده از تکنیکهای غیر استاندارد برای تبلیغات می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.در زیر به معرفی نمونه هایی از مـدل های کسب و کار اینترنتی می پردازیم : مد کسب کار به ایده تجاری و برنامه استراتژیک در مورد شیوه به دست آوردن پول برای یک کسب کار اشاره دارد. تبلیغ اینترنتی تاثیر گذار می بایست دارای مدل کسب کار مناسبی باشد که سبب موفق یت آن کسب کار شود. از عبارت مد های کسب و کار تبلیغات اینترنتی می توان به مسائل زیر اشاره کرد:
مد کسب کار مبتنی بر محتوابر طبق این مـدل از کسب و کار، ناشران اینترنتی می بایست با ارائه محتوای ارزشمند با اهمیت برای مخاطبین خود، ترافیک سایت را ارتقا دهند. تلاش اصلی مدیران سایتها در این مـدل می‌بایست معطوف به فراهم آوردن مطالب دیدنی برای افزایش ترافیک وب سایت شود.
مد مبتنی بر ارائه خدمات متنوع اینترنتیدر اینشیوه ناشران اینترنتی خدمات متنوعی را برای مخاطبین فراهم می آورند که از آن عبارت می توان به فراهم آوردن امکان مصرف از پست الکترونیک، اتاقهای گفتگو و یا پیام رسان ها اشاره کرد. در اینراهنمای میزان موفق یت وب سایت به کیفیت خدمات ارائه شده بستگی دارد چرا که تعداد استفاده کنندگان از این خدمات با میزان کسب درآمد تبلیغاتی این مجموعه ها رابطه مستقیم دارد. از سایتهای مشهور در این زمینه می توان به AOL اشاره نمود.
مـدل مبتنی بر فراهم آوردن امکان جستجوی سایتهای مختلفسایتهای مبتنی بر این مـدل با فراهم آوردن امکان جستجو در بین سایتهای گوناگون طبقه بندی آن سایتها بر اساس محتوا، خدماتی را به افرادی که در جستجوی موضوع یا مطلب خاصی می باشند ارائه می‌نمایند. از زمره سایتهای بسیار مشهور در این گروه می توان یاهو را نام برد.
مد مبتنی بر ارائه خدمات تبلیغاتیشرکت های این گروه به افرادی که مایل هستند در اینترنت تبلیغ نمایند، خدماتی را ارائه می دهند. این خدمات حاوی طراحی وب سایت تبلیغ و یاری به پیدا کردن محل مناسب جهت نمایش تبلیغ هستند . بسیاری از این کمپانی ها حتی خدمات ردگیری تبلیغات نیز اندازه گیری های مربوط به موثر ی آن تبلیغات را نیز انجام می دهند
مد مبتنی بر شبکه تبلیغاتیشرکـت های این گروه فضاهای ناشران اینترنتی را در معرض خرید تبلیغ دهندگان قرار می دهند بعد از خرید یا اجاره آن فضاها از طرف تبلیغ دهندگان، درصدی را بعنوان حق العمل دریافت می نمایند.


نوشته شده در : سه شنبه 8 اردیبهشت 1394  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .

http://elvia9ball63.jimdo.com/
سه شنبه 6 تیر 1396 09:23 ق.ظ
Howdy just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the pictures
aren't loading properly. I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different internet browsers and both show the same outcome.
manicure
چهارشنبه 23 فروردین 1396 04:18 ق.ظ
Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you, However I
am encountering issues with your RSS. I don't understand why I can't subscribe to it.
Is there anybody else getting identical RSS problems?
Anyone that knows the answer can you kindly respond?
Thanx!!
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 08:22 ب.ظ
I was suggested this website by my cousin. I'm not sure whether this publish is
written by way of him as nobody else understand such certain approximately my problem.
You are amazing! Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر